Satış ve İade

* Yaptığınız ödemelerin kayıtlarımıza geçmesi bir iş günü alabilir.
* Bu e-posta sadece size bilgi verme amaçlıdır, unutma ve yanılma hariç mevcut kayıtları kapsar. Bu e-posta hiçbir suretle cari hesap ekstresi veya mutabakat mektubu yerine geçmez, delil niteliği taşımaz.
* Ödemelerinizle ilgili her türlü sorunuz için (551) 091 3605  numaralı telefondan finans bölümümüzü arayabilirsiniz.
* Mali işlerle ilgili irtibat adresinizi düzeltmek için atakelektronikyonetim@outlook.com ya da info@b2batakbayi.com adresine mail atabilir ya da (551) 091 3605  nolu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla

İADE;
1. İade edilecek ürünün faturaları ile birlikte iade edilmek zorundadır. Eğer Ürünü alan Firma ise iade faturası kesmekle yükümlüdür. İade İşlemi (Prosedürü);
1. Müşteriye yanlış teslim edilmiş veya müşteri tarafından yanlış sipariş edilmiş olan ürünler,fatura tarihinden itibaren 24 saat içinde iade edilmelidir.
2. Müşteri tarafından özel istek üzerine sipariş edilmiş ürünlerin siparişi iptal edilemez.Bu ürünler ilk kullanımda arızalı çıksa bile iade alınmaz, ithalatçı firmaya gönderilir ve gelmesi beklenir.
3. İlk kullanımda arızalı olduğu tespit edilen ürünler için; fatura tarihinden itibaren 3 gün içinde teknik servisimize getirilmelidir.Bu ürünlerin arızası teknik servis tarafından giderilemez ve ürün garanti şartlarına uygun ise yenisi ile değiştirilir.Değiştirilecek ürün stokta mevcut değilse, muadil bir başka ürün ile değiştirilir.Muadili de yoksa ürün iade alınır. Kuruluş sırasında meydana gelmiş veya kullanıcı hatasından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır.
4. Uygulandığı donanım ve yazılımla uyumsuzluğu tespit edilen ürünler için fatura tarihinden itibaren 3 gün içinde teknik servise başvurulmalıdır. Teknik servis uyumsuzluğun giderilmesi için çözüm bulamıyorsa,ürün fatura tarihinden itibaren 10 gün içinde iade alınır.
5. Tüm ürünler orijinal ambalajı ile iade edilmelidir.İade sırasında ambalajı ve / veya standart aksesuarlarının eksik yada hasarlı olduğu tespit edilen ürünler iade alınmaz.
6. Yanlış teslim, yanlış teslimat,veya konsinye ürünlerde ,ürünle birlikte gelen sarf malzemeleri orijinal ambalajında olarak iade edilmelidir.
7. Ambalajı açılmış ve/veya lisans anlaşması kullanılmış olan yazılım ürünleri iade alınmaz.
İade Süresi; Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, Üzerindeki orjinalliğini belirten şeffaf etiketi yırtmadan, ayrıca Garanti şartı için geçerli olan ürünün içinin açılmadığının anlaşılması için yapıştırılan Stickeri yırtmadan, teslim tarihinden itibaren on ( 10 ) günlük süre içinde, iade etme nedenini belirtmeden geri verebilirsiniz. İade Gönderimlerde Kargo Ücreti Tarafınıza aittir.
İade Şartları; İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde olması gereken öğeler aşağıda sıralanmıştır. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir. Ürünün alış faturası, 10 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarlarıyla birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslimi. Ürünün ekranında var olan şeffaf koruma bandının çıkarılmamış olması, Ambalajı açılmış ürünler ( ürünün arızalı olması dışında ) hiçbir şekilde iade edilemez. Ürünün Kablolarının Kesilmemesi Garanti Bandının Çıkarılması Ürünün İçinin Açılması, Ürünün Aksesuarlarına zarar verilmesi