1. Ana Sayfa
  2. Hakkımızda
FON GROUP HAKKINDA

2021 yılında Kayseri’de ihracat amacıyla kurulan Fon Group, Data & Lan Kablo ve Aksesuarları, Fiber Optik Kablo ve Aksesuarlarını tedarik eden firmadır.

Fiber optik ara bağlantı kabloları (pigtail,patch cord), fiber optik kablo ek kutuları, fiber optik sonlandırma ekipmanları (rack/duvar tipi patch paneller) , fiber optik aksesuarlar, bakır Data &Lan kabloları (Cat5, Cat6, Cat7) , bakır data patch cord kablosu, bakır data sonlandırma panelleri ve bakır data sonlandırma ekipmanlarını üretimini de kendi bünyesinde gerçekleştirerek Telekomünikasyon sektörünün tamamına hitap eden çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Fon Group uluslararası ve yerli standartlara göre üretilen ürünlerin yanı sıra, özel müşteri şartnameleri ve isteklerine göre üretim yapabilmektedir. Ürünler, üretimin her aşamasında ve özellikle de son kontroller sırasında modern test cihazları kullanılarak test edilerek yüksek kaliteli ürünlerin müşteriye ulaştırılması sağlanmaktadır.

Bunun yanı sıra E- Ticaret alanında pazarlama yelpazesini genişletmiştir.Vizyonumuz

Müşteri odaklı bir hizmet anlayışı çerçevesinde kaliteli, kullanışlı ve yenilikçi çözümlerle Dünya çapında kusursuz çözümler üretiyoruz.


Misyonumuz

Müşterilerin en iyi deneyimi yakalaması adına kaliteli çözümleri ön plana çıkarırken ürün çeşitliliğini sürekli arttıran ve geniş yelpazede hizmetleri ile sizlere ideal olanı sunmayı başaran bir marka olmayı hedefliyoruz.

Kuruluş felsefemizde ‘Daima Daha İyisi’ sloganı ile harekete geçerken Dünya’da en iyi hizmetleri sunan e-ticaret platformlarından bir tanesi olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Müşterilerimizi hedeflerimize ulaşmada itici gücümüz olarak kabul ediyoruz. Teknolojiyi yakından takip ederken kendini sürekli yenileyen bir marka olmayı da başarıyoruz!